Son Haberler
Anasayfa / Emeği Geçen Müdürlerimiz

Emeği Geçen Müdürlerimiz

 

Adı Soyadı Görev Başlangış Tarihi Görev Bitiş Tarihi
Cengiz AKTUNA 24 Aralık 1998 03 Temmuz 2000
Malik SALKUR 03 Temmuz 2000 16 Eylül 2001
Osman Haluk ÖNEY 17 Eylül 2001 31 Ekim 2003
Mehmet NARİN 04 Kasım 2003 05 Kasım 2004
Sıtkı HAMAMCIOĞLU 06 Temmuz 2004 01 Temmuz 2009
M. Süleyman TEZEL 01 Temmuz 2009 31 Aralık 2014
M.Ekmel ÖZDENGİL 01 Ocak 2015 31 Aralık 2017
Nejat GÜNGÜNEŞ 01 Ocak 2018 31 Mart 2018